Oczyszczanie wodorowe – zabieg który pokochasz od razu!

Nowością w zakresie pielęgnacji skóry twarzy jest oczyszczanie wodorowe, które od razu stało się ulubionym zabiegiem naszych klientek.
Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnej aparatury, która wprowadza cząsteczki aktywnego wodoru do skóry na poziomie komórkowym.

Spis treści:

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego

Urządzenie, którym wykonujemy zabieg oczyszczania wodorowego w naszym salonie w Lublinie, łączy oczyszczanie wodorem, peeling kawitacyjny oraz infuzję tlenową. Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod ciśnieniem. Po dotarciu do komórek skóry, eliminuje wolne rodniki, które między innymi odpowiadają za jej proces starzenia się. Zabiegowi oczyszczania wodorowego towarzyszy zjawisko elektroporacji. Dzięki impulsom tworzą się miro kanały w skórze, którymi substancje aktywne wnikają do głębszych warstw skóry.

Zalety oczyszczania wodorowego.

Oczyszczanie wodorowe wykonywane w naszym salonie w Lublinie to zabieg bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny. Nie wymaga żadnego przygotowania, nie ma też okresu rekonwalescencji. Jest zabiegiem całorocznym, nie uwrażliwia na promieniowanie słoneczne.

Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Terapia wodorem i tlenem wzmacnia ściany naczyń włosowatych, dlatego zabieg mogą wykonywać osoby z cerą naczyniową czy wrażliwą. Zabieg zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Skóra staje się nie tylko oczyszczona, ale też odżywiona i ujędrniona.

Zabieg ten jest doskonałym wstępem do terapii anti-aging. Indywidualnie daj efekt oczyszczenia i odświeżenia, wspomaga wyrównanie kolorytu skóry oraz stymuluje ją do poprawy elastyczności.

Wskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego

Jest to zabieg o dość szerokim zastosowaniu, zalecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Można go stosować nawet przy cerze trądzikowej, wrażliwej i naczyniowej. Szczególnie zalecany jest w przypadku:

– oznak starzenia się,
– cery szarej i zmęczonej, o nierównym kolorycie
– nadmiernego wydzielania serum, w celu wyregulowania tego procesu
– trądziku, zaskórników i rozszerzonych porów
– skóry bardzo wrażliwej, nadreaktywnej, ze skłonnością do stanów zapalnych

Zabieg oczyszczania wodorowego można wykonywać na każdym typie cery, niezależnie od pory roku. Jest to nie tylko dogłębna i skuteczna eksfoliacja, stanowi również kompleksowy rytuał pielęgnacji skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego

Kolejnym atutem wodorowego oczyszczania skóry jest bezinwazyjność, brak skutków ubocznych oraz bardzo niewielkie spektrum przeciwwskazań. Na przeszkodzie nie stoi nadwrażliwość cery czy jej stan zapalny. Możliwe jest także wodorowe oczyszczanie twarzy w ciąży oraz podczas karmienia piersią (tylko 3 etapy).

Przeciwwskazania do zabiegu:

– aktywne choroby skóry,
– patologiczne stany chorób przewlekłych (np. cukrzycy, nowotworów, epilepsji),
– rozrusznik serca,
– implanty metalowe.

Czas trwania i częstotliwość zabiegów

Kuracja zabiegowa to 4 – 6 zabiegów, wykonywanych co 2-4 tygodnie. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu!

Zabieg można wykonać pielęgnacyjnie raz w miesiącu.

Czas trwania zabiegu oczyszczania wodorowego 90 min.

Postępowanie po zabiegu:

– nie zaleca się korzystania z sauny i baseny przez 48 godzin po zabiegu
– nie zaleca się nakładać makijażu przez 24 godz po zabiegu
– w okresie letnim stosować krem z filtrem UV