Opalanie natryskowe

Piękna i zdrowa opalenizna

opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe to zabieg opalająco — pielęgnujący. Produkty na których pracujemy to preparaty oparte na bazie naturalnych składników. Unikalna kombinacja mineralnych środków brązujących oraz kosmetycznego czynnika opalającego DHA wpływa na naturalny efekt opalenizny. Zabiegi są bezpieczne dla każdego, a przede wszystkim dla kobiet w ciąży, alergików, osób po operacjach, z bliznami czy bielactwem. Są alternatywnym rozwiązaniem dla osób z bardzo jasną karnacją, które nie powinny korzystać z solarium. Nie trzeba już narażać się na szkodliwe działanie promieni UV — teraz skóra może być zdrowa i wyglądać jak po słonecznych wakacjach. Ciało opalane natryskowo ma świeży, naturalny wygląd, ponadto w zdrowy sposób w 20 minut uzyskujemy piękną opaleniznę.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy SunFX. Preparaty tej firmy nie zawierają alkoholu, sztucznych konserwantów, per-fum, olejków oraz innych niebezpiecznych związków chemicznych. Opalanie natryskowe to idealny sposób na piękną opaleniznę przed imprezami i uroczystościami dla osób uczulonych na promienie UV, a także dla sportowców i tancerzy. Opalanie natryskowe nie powoduje żadnych smug, przebarwień ani pomarańczowego koloru skóry.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg wykonywany jest na stojąco, za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta i jego preferencji. Samo nakładanie kosmetyku trwa ok. 10 min. Wcześniej, w celu uzyskania najlepszego efektu zabiegu, zalecane jest wykonanie peelingu całego ciała. Po nałożeniu płynu opalającego, kosmetyczka suszy całe ciało, do całkowitego wchłonięcia się preparatu. Efekt to piękna, słoneczna opalenizna, pełna naturalnego koloru i blasku. Preparat nie powoduje żadnych skutków ubocznych i jest całkowicie bezpieczny. Składnik DHA używany w płynach SunFX stosowany do zabiegu posiada certyfikat Ecocert.

Przygotowanie do zabiegu

  • PEELING — dzień przed zabiegiem należy wykonać dokładny peeling całego ciała (można go wykonać samemu w domu lub przyjść do salonu)
  • kąpiel w domu przed przyjściem do salonu, w celu usunięcia kosmetyków, balsamów i kremów, które mogą stanowić barierę dla aplikowanego preparatu oraz powodować brak efektu opalenia czy też wystąpienie przebarwień
  • zaleca się przyjście na zabieg w ciemnych, luźnych ubraniach
  • ewentualne depilacje prosimy wykonać 24 godziny przed zabiegiem

Po zabiegu:

Unikaj kontaktu z wodą i wysiłku fizycznego przynajmniej przez 8 godzin, ponieważ kolor opalenizny utrwala się jeszcze przez 6–8 godzin po zabiegu.
Po 8 godzinach weź prysznic nie używając szorstkich gąbek, myjek (nie wykonuj peelingu). Należy zmyć całe ciało usuwając resztki preparatu koloryzującego. Mimo tego, że może się wydawać, że duża jego część została usunięta, nie martw się — będziesz mieć piękną opaleniznę trwającą 7–12 dni, w zależności od typu karnacji, stopnia przygotowania oraz pielęgnacji skóry po zabiegu.
Nawilżaj skórę 2 razy dziennie (najlepiej balsamami i kremami lekko brązującymi).

Stosowanie gorących kąpieli i pływanie w basenie z chlorowaną wodą może skrócić okres trwania opalenizny.