Vouchery

Pragniesz podarować komuś wyjątkowy prezent?

Szukasz niebanalnego pomysłu na podarunek dla ukochanej osoby, przyjaciela czy partnera biznesowego? Kup bon upominkowy i zrób prezent drogiej Ci osobie! Specjalnie na takie wyjątkowe okazje przygotowaliśmy eleganckie bony upominkowe Salonu Beyonce.pl Dając taki bon, ofiarowujesz relaks i odpoczynek, piękny wygląd i świetne samopoczucie.

Bon upominkowy to świetny prezent na wiele okazji:

  • urodziny
  • imieniny
  • Dzień Mamy
  • Dzień Kobiet
  • gwiazdkę
  • Mikołaja
  • oraz na inne okazje

Doradzamy i pomagamy w doborze idealnego zabiegu, tak aby obdarowana osoba była w pełni zadowolona z podarunku. Z NAMI masz pewność, że ten wyjątkowy prezent od Ciebie na długo pozostanie w pamięci obdarowanego.

Naszym klientom proponujemy dwa rodzaje bonów

Bony Wartościowe
Świetnym pomysłem na prezent jest bon wartościowy na określoną kwotę. O wartości bonu pozwalamy decydować naszym klientom – nie wyznaczamy górnych i dolnych granic kwotowych. W przypadku nie wykorzystania pełnej kwoty z bonu, nie jest możliwy zwrot gotówki, dlatego osoba realizująca bon może wybrać dodatkowe zabiegi tak, aby łączna wartość wszystkich zabiegów odpowiadała wartości bonu. Jeśli klient zdecyduje się na zabieg przewyższający wartość bonu, musi dopłacić różnicę.

Bony na wybrany zabieg
Możesz również nabyć bon na każdą oferowaną przez Salon usługę lub stworzyć indywidualny zestaw kilku zabiegów. Pomożemy Ci w jego doborze. Bony na zabiegi proponujemy klientom, którzy znają preferencje i potrzeby osób obdarowywanych. Istnieje możliwość wymiany zabiegu na inny niż wykupiony po ustaleniu tego w Salonie.

Bon możesz odebrać osobiście w Salonie lub zamówić go przez Internet lub telefon, a my wyślemy go pocztą pod wskazany adres. Bon upominkowy ważny jest 3 miesiące od daty zakupu.