Jaki zabieg warto wykonać przed wielkim wyjściem?

Zabiegi bankietowe to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz natychmiastowego efektu.

To krótkie, nieinwazyjne zabiegi, które w błyskawicznym czasie przywrócą skórze blask, wygładzą zmarszczki i ukoją zaczerwienienia. Idealnie sprawdzą się przed ważnymi okazjami np. bale, wesela, jubileusze, spotkania rodzinne.

Zabieg bankietowy jest skuteczny, szybki, ale przede wszystkim bezinwazyjny. Daje natychmiastowe efekty, w przeciwieństwie do większości zabiegów, które należy wykonać w serii. Pod tym pojęciem najczęściej kryje się kompleksowa terapia na twarz, która łączy dogłębne oczyszczenie z nawilżeniem. To doskonała propozycja dla każdego, kto prowadzi szybkie tempo życia i nie ma czasu na regularne wizyty w gabinetach kosmetycznych.

Sama nazwa zabiegu oznacza, że można go wykonać bezpośrednio przed ważną uroczystością. Nasza skóra nie będzie więc zaczerwieniona, opuchnięta ani podrażniona. Kiedy wykonywane są takie zabiegi? Najczęściej przed ślubem, imprezą rodzinną czy studniówką. Nasz salon ma w swojej ofercie zabiegi bankietowe, które w szybkim tempie poprawiają wygląd Twojej skóry.

JAK WYGLĄDA STANDARDOWY ZABIEG BANKIETOWY NA TWARZ?

Tak naprawdę ten szybki i skuteczny zabieg składa się z kilku części, tworząc całą serię specjalistycznych zabiegów.

Cały proces zaczyna się od delikatnego oczyszczenia twarzy peelingiem. Może to być peeling enzymatyczny, z kwasem migdałowym lub kawitacyjny. Po oczyszczeniu cery, na skórę twarzy nakładane jest serum – zazwyczaj połączone z przyjemnym masażem skóry z użyciem aparatury, która pomaga wchłonąć się substancjom aktywnym. Preparaty wykorzystywane podczas zabiegu w naszym salonie w Lublinie oparte są na kwasie hialuronowym, peptydach lub są to odżywcze koktajle witaminowe. Kosmetyki bankietowe używane podczas zabiegów to głównie wysokiej jakości peelingi, maseczki i sera, które dają natychmiastowe efekty, poprawiające jakość skóry.

Po wykonanym zabiegu cera staje się nawilżona, odżywiona oraz wygładzona. Znikają nieestetyczne cienie pod oczami, a twarz nabiera jednolitego kolorytu. Cały proces jest bardzo relaksujący oraz przyjemny i trwa około 70 minut. Co więcej, jeżeli interesują Cię zabiegi bankietowe cena, która jest stosunkowo niska, z pewnością zachęci każdego do rozpoczęcia swojej przygody z profesjonalną pielęgnacją cery.

WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU BANKIETOWEGO

Wskazaniado wykonania zabiegu:

– skóra szara i zmęczona

– skóra palacza

– skóra pozbawiona blasku

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

– stany wirusowe skóry

– trądzik w fazie aktywnej

– ropne zapalenia skóry

– alergie skórne

Efekty po zabiegu:

– odświeżenie kolorytu

– złagodzenie i zniwelowanie podrażnień

– poprawa elastyczności skóry

– silne nawilżenie i wygładzenie

– redukcja niedoskonałości

– skóra jest oczyszczona i pełna blasku