OLAPLEX

KOLORYZACJA, BLOND, ROZJAŚNIANIE włosy – połamane, suche i zniszczone ! Już nie. Dzięki nowej technologii OLAPLEX nie musisz rezygnować z koloryzacji i możesz bawić się kolorami, a Twoje włosy będą wygładzone, lśniące, zdrowe i co dla Ciebie najważniejsze, farbowane i rozjaśniane .

Olaplex to Innowacyjny system pielęgnacji włosów to nie tylko skuteczna koloryzacja, ale i dogłębna pielęgnacja Twoich włosów. Olaplex może być stosowany jako oddzielny zabieg regeneracyjny, jak również w trakcie koloryzacji, dekoloryzacji, sombre, czy ombre.

olaplex2Korzyści:

Regeneracja włosów już w trakcie zabiegu koloryzacji
Szybka zmiana koloru włosów bez niszczenia ich struktury
Nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów i glutenu
Włosy miękkie, gładkie i błyszczące już po pierwszym zabiegu
Specjalnie opracowany Olaplex No.3 Hair Perfector dla podtrzymania efektu

Na czym polega magia OLAPLEXU?

System pielęgnacji włosów OLAPLEX przeznaczony jest do profesjonalnego użytku i dodaje się go bezpośrednio do koloryzacji.
Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów podczas koloryzacji.
Co to znaczy? Poprzez farbowanie, rozjaśnianie, używanie prostownicy, suszenie gorącym powietrzem czy zbyt brutalne rozczesywanie włosów, wspomniane wyżej mostki dwusiarczkowe się zrywają. Olaplex, mówiąc,,po ludzku’’ odbudowuje wiązania wewnątrz włosa, wzmacnia włosy, poprawia ich kondycję a co najważniejsze w dużej części eliminuje skutki uboczne koloryzacji dzięki czemu włosy się nie łamią są lśniące, sprężyste i naprawdę zdrowe. Wypróbowaliśmy i ku naszemu zaskoczeniu były przypadki, że włosy przed koloryzacją były w gorszym stanie niż po zabiegach chemicznych z użyciem Olaplexu.

Można też stosować Olaplex jako zabieg regenerujący włosy (bez farbowania).

KTO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY ? – Dr ERICA PRESLSLY doktor materiałoznawstwa i dr CRAIG HAWKER doktor chemii wynależli jedenskłądnik aktywny OLAPLEX. Jest to ich piewrszy wynalazek w branży kosmetycznej.

System OLAPLEX (nie tylko w salonie)

Do pielęgnacji domowej, dla podtrzymania efektu sugerujemy stosować produkt OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR – jest to część systemu Olaplex przeznaczona do stosowania w domu. Umożliwia regenerację, ochronę przed ciepłem i innymi rzeczami które na co dzień spotykają nasze włosy. Znacznie wspomaga utrzymanie silnych, zdrowych włosów między zabiegami, ponieważ kontynuuje utrzymywanie wiązań we włosach.
OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR jest dostępny w naszym salonie

olaplex1